Gran Hotel Avenida
| Wi-Fi | 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή | Πρωινό |
| Κλιματισμός | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Τα αξιοθέατα της περιοχής, όπως Parque Plaza Montero y Laguna, απέχουν μόνο 8 λεπτά με τα πόδια από το Gran Hotel Avenida Las Flores.
Jardin Botanico Hector Crispiani απέχει περίπου 1 χλμ. από αυτό το ξενοδοχείο, ενώ Museo de Ciencias Naturales "Florentino Ameghino" βρίσκεται σε απόσταση περίπου 1,1 χλμ. Επιπλέον, Lobos βρίσκεται 170 χλμ. μακριά.
Το Gran Hotel Avenida υποδέχεται τους πελάτες σε 48 δωμάτια εξοπλισμένα με ρυθμιζόμενος κλιματισμός, καθώς και με τηλεόραση με πολλά κανάλια και τηλεόραση επίπεδης οθόνης με δορυφορικά κανάλια.
Το Bartolo Bar & Cafeteria που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 5 λεπτών με τα πόδια σερβίρει πιάτα αργεντίνικης κουζίνας.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Iglesia Nuestra Señora del Carmen31 χλμ.
- Capilla Movimiento Cristiano y Misionero948 χλμ.
- Museo de Ciencias Naturales581 χλμ.
- Capilla San Jose761 χλμ.
- Palacio Municipal104 χλμ.
- Capilla Gauchito Gil862 χλμ.
- Jardin Botanico Hector Crispiani614 χλμ.
- Museo de Ciencias Naturales "Florentino Ameghino"558 χλμ.
- Domingo Faustino Sarmiento925 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- 24ωρη υποδοχή
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- 24ωρη ασφάλεια
- Καφετέρια
- Πυροσβεστήρες
Γεύματα και ποτά
- Πρωινό
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Αίθουσα ψυχαγωγίας/ τηλεόρασης
- Δημόσιο λουτρό
Υπηρεσίες
- Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Θέρμανση
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
- Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
- Δεν παρέχονται επιπλέον κρεβάτια στο δωμάτιο.
- Δεν υπάρχουν παιδικά κρεβάτια στο δωμάτιο.
Συχνές ερωτήσεις
- 🚗
Μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά σε τo Gran Hotel Avenida;
Τo Gran Hotel Avenida παρέχει χώρος στάθμευσης. - 🕗
Τι ώρα πρέπει να αφήσουμε το δωμάτιο σε τo Gran Hotel Avenida;
Θα πρέπει να εγκαταλείψετε το δωμάτιο του τo Gran Hotel Avenida στις 10:00. - 💵
Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε τo Gran Hotel Avenida;
Οι τιμές στο τo Gran Hotel Avenida ξεκινούν από 44$. Για πιο συγκεκριμένες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το προσωπικό του ξενοδοχείου. - 🚪
Τι δωμάτια προσφέρει τo Gran Hotel Avenida;
Σε τo Gran Hotel Avenida μπορείτε να διαλέξετε ανάμεσα σε Δίκλινο δωμάτιο, Τρίκλινο δωμάτιο και Διαμέρισμα.